«Капітан Парій» покатав перших у цьому році пасажирів (відео)
![«Капітан Парій» покатав перших у цьому році пасажирів (відео) «Капітан Парій» покатав перших у цьому році пасажирів (відео)](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2016/04/robothe_pole_1.Still002.jpg)
Навігація на Тернопільському ставі цього року розпочалась 9 квітня – на тиждень раніше від запланованого, тож «Капітан Парій» цього дня прийняв перших пасажирів. Усе – через теплу погоду. Тим часом до сезону продовжують готувати другого теплохода – «Героя Танцорова». Його вихід у перший рейс запланований на наступні вихідні. Вартість півгодинної прогулянки така ж, як і […]