За проїзд у тролейбусах платитимемо по-новому
![За проїзд у тролейбусах платитимемо по-новому За проїзд у тролейбусах платитимемо по-новому](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2015/06/MG_0094.jpg)
Тернопільська міська рада та КП «Тернопільелектротранс» намагаються йти в ногу з часом. А тому вже незабаром поряд зі звичайними одноразовими проїзними квитками буде запроваджено, за закордонним аналогом, квитки тривалого користування у вигляді безконтактних карток. Їх буде два види і чотири типи, причому кожен з них дозволятиме пасажиру економити на проїзді від 12% і більше. Зараз […]