Тривають роботи зі спорудження нових тролейбусних ліній у Тернополі
![Тривають роботи зі спорудження нових тролейбусних ліній у Тернополі Тривають роботи зі спорудження нових тролейбусних ліній у Тернополі](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2015/05/20150521_163233.jpg)
Працівники КП «Тернопільелектротранс» продовжують роботи з облаштування тролейбусної лінії на вулицях Корольова – Сахарова – Купчинського, зараз саме здійснюють монтаж кронштейнів.
Андрій Мастюх отримав відзнаку від батальйону «Збруч»
![Андрій Мастюх отримав відзнаку від батальйону «Збруч» Андрій Мастюх отримав відзнаку від батальйону «Збруч»](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2015/05/IMG_8592.jpg)
Сьогодні, 25 травня, директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх отримав подяку від командування військової частини ВО 122 (батальйон територіальної оборони Тернопільщини «Збруч»).