Вартість екскурсійних поїздок на теплоходах не змінилася!
![Вартість екскурсійних поїздок на теплоходах не змінилася! Вартість екскурсійних поїздок на теплоходах не змінилася!](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2015/05/7vzbx6lyvsc.jpg)
У переддень Великодня вперше цього року в акваторію Тернопільського ставу вийшов теплохід «Герой Танцоров». Поява другого теплохода – «Капітан Парій» – очікується на Провідну неділю.
Вітання директора КП «Тернопільелектротранс» із великодніми святами
![Вітання директора КП «Тернопільелектротранс» із великодніми святами Вітання директора КП «Тернопільелектротранс» із великодніми святами](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2015/05/10620898_10204293871088953_2217271_n.jpg)
Вітання директора КП «Тернопільелектротранс» Андрія Павловича Мастюха з великодніми святами.
У Тернополі під час Великодніх свят буде частково змінено рух громадського транспорту
![У Тернополі під час Великодніх свят буде частково змінено рух громадського транспорту У Тернополі під час Великодніх свят буде частково змінено рух громадського транспорту](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2015/05/dscf8866_02.jpg)
У Тернополі під час Великодніх свят з 11 по 14 квітня внесено зміни в рух громадського транспорту загального користування, зокрема буде дещо зменшено кількість рухомого складу та збільшено кількість автобусних маршрутів, які курсувати до міського кладовища у с. Підгороднє.
Юридична рада лобіюватиме покращення роботи електротранспорту на законодавчому рівні
![Юридична рада лобіюватиме покращення роботи електротранспорту на законодавчому рівні Юридична рада лобіюватиме покращення роботи електротранспорту на законодавчому рівні](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2014/11/7iIgXy53jyM.jpg)
Минулого тижня в Києві у приміщенні «Київпастрансу» відбулось нарада корпорації «Укрелетротранс» по питаннях діяльності юридичної ради, яку очолює директор КП «Тернопільелетротранс» Андрій Мастюх.