На дамбі Тернопільського ставу модернізують зовнішнє освітлення
![На дамбі Тернопільського ставу модернізують зовнішнє освітлення На дамбі Тернопільського ставу модернізують зовнішнє освітлення](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2018/06/34398112_969689309875924_9180385925392236544_n.jpg)
З метою стабільного функціонування та подальшого розвитку міського електротранспорту, на дамбі Тернопільського ставу триває реконструкція контактної мережі із заміною опор. З обох сторін проїжджої частини загалом буде замінено 32 опори.
Роботи виконує комунальне підприємство «Тернопільелектротранс». Замінити опори планується до середини липня, оскільки на даній ділянці також заплановано облаштувати нове освітлення дамби.