Придбаний автобус уже курсує містом
![Придбаний автобус уже курсує містом Придбаний автобус уже курсує містом](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2018/06/DSC00011_KPTET.jpg)
Нещодавно придбаний перший низькопідлоговий автобус марки MAN, розрахований на 80—100 пасажиромісць, розпочав свої трудові будні. Нині він курсує вулицями Тернополя за маршрутом №18. «Автобус куплений у рамках чинного законодавства, пройшов експертизу, митні процедури, технічний огляд — і без жодних додаткових затрат допущений до перевезення пасажирів. На сьогодні він виконує рейси по перевезенню пасажирів на 18 […]