У тролейбусному парку — поповнення
![У тролейбусному парку — поповнення У тролейбусному парку — поповнення](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2018/05/32915967_10212099345860550_1261184483244113920_n.jpg)
Цими днями тролейбусний парк КП «Тернопільелектротранс» поповнився ще одним «рогатим». «Ювілейний» — тридцятий тролейбус марки «Škoda 15Tr» приїхав до нас із чеського міста Злін. Наразі закінчено процедуру розмитнення і згодом «гармошка» поповнить рухомий склад тролейбусного депо. За словами директора КП «Тернопільелектротранс» Андрія Мастюха, шарнірно-зічленовані тролейбуси великої пасажиромісткості «Škoda 15Tr», яких у народі називають «гармошками», добре […]