На Тернопільському ставі розпочав курсувати теплохід «Капітан Парій»
![На Тернопільському ставі розпочав курсувати теплохід «Капітан Парій» На Тернопільському ставі розпочав курсувати теплохід «Капітан Парій»](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2018/04/30441153_941470396031149_7241396641528283136_n.jpg)
На Великдень, 8 квітня, стартував навігаційний сезон на Тернопільському ставі. У перший цьогорічний рейс вийшов теплохід «Капітан Парій». Вартість прогулянки (повне коло) наразі незмінна – 25 грн. з дорослого, 10 грн. з дитини. Працюватиме теплохід щодня, за умови хорошої погоди, орієнтовно з 12:00-14:00 і до настання темряви. Другий теплохід – «Герой Танцоров» – вийде у плавання […]