Студенти ТДМУ завершили роботу над оформленням тематичного тролейбусу «Збережемо здоров’я нації»
![Студенти ТДМУ завершили роботу над оформленням тематичного тролейбусу «Збережемо здоров’я нації» Студенти ТДМУ завершили роботу над оформленням тематичного тролейбусу «Збережемо здоров’я нації»](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2017/11/image002.jpg)
Тролейбус під порядковим номером №173 вийшов на маршрут уже в іншому оформленні. Тепер тернополяни, їдучи на роботу чи у справах, можуть дізнатися більше про те, як зберегти власне здоров’я. Студенти Тернопільського державного медичного університету ще минулого навчального року висловили ідею доносити до громадян міста корисну інформацію за допомогою громадського транспорту. В результаті роботи креативної команди тепер у […]