Тролейбус №177 активно готують до виїзду на лінії
![Тролейбус №177 активно готують до виїзду на лінії Тролейбус №177 активно готують до виїзду на лінії](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2016/12/MqQumFWkSb0.jpg)
Тролейбус «Škoda 15Tr», який нещодавно прибув до Тернополя з міста Чеське-Будейовіце, активно готують до виїзду на вулиці нашого міста. Зокрема, на ньому вже налаштували та українізували електронні маршрутовказівники. Ще залишається нанести інвентарний номер тролейбуса – 177. Паралельно проводиться технічний огляд машини. За кілька днів тролейбус виїде на маршрут №2.
Прем’єр-міністр позитивно оцінив запровадження в Тернополі автоматизованої системи оплати за проїзд
![Прем’єр-міністр позитивно оцінив запровадження в Тернополі автоматизованої системи оплати за проїзд Прем’єр-міністр позитивно оцінив запровадження в Тернополі автоматизованої системи оплати за проїзд](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_0177.jpg)
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Тернополі ознайомився з результатами запровадження першої в Україні міської Програми автоматизованої системи оплати за проїзд та обліку пасажирів в електротранспорті. Він випробував використання безконтактних карток для проїзду та позитивно оцінив запровадження автоматизованої системи оплати. Глава Уряду також поспілкувався про перспективи монетизації пільг на безоплатний проїзд у громадському транспорті. Він зауважив, що Уряд […]