У тернопільських тролейбусах тестують автоматизовану систему оплати за проїзд
![У тернопільських тролейбусах тестують автоматизовану систему оплати за проїзд У тернопільських тролейбусах тестують автоматизовану систему оплати за проїзд](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2015/12/1438850652_prSljLFBSoY.jpg)
Тернопіль став першим містом України, де впроваджують автоматизовану систему оплати за проїзд у громадському транспорті. Цими днями у місцевих тролейбусах уже розпочали тестувати нову систему. Наразі спеціальні пристрої – валідатори, які видруковують квитки-чеки, встановили у п’ятнадцяти тролейбусах. Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня». Кондуктор одного із тернопільських тролейбусів Галина Пеликан привчається […]