КП “ТЕТ” налагоджує співпрацю з пасажирами
Незабаром на зупинках громадського транспорту Тернополя КП “Тернопільелектротранс” розмістить спеціальні таблиці, з допомогою яких кожен пасажир зможе простежити маршрутну мережу руху тролейбусів, а також інтервал їх руху.
35 років тому на вулицях Тернополя вперше з’явилися тролейбуси
![35 років тому на вулицях Тернополя вперше з’явилися тролейбуси 35 років тому на вулицях Тернополя вперше з’явилися тролейбуси](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2015/04/1975_01-02-03-04.jpg)
25 грудня минуло 35 років відтоді, як тернополяни вперше скористалися послугами тролейбусів. Урочисте перерізання стрічки відбулося у далекому 1975 році на вулиці Бережанській, поблизу тодішнього фінансово- економічного інституту.