Зверніть увагу: Тролейбусний маршрут №2 змінює зупинку
![Зверніть увагу: Тролейбусний маршрут №2 змінює зупинку Зверніть увагу: Тролейбусний маршрут №2 змінює зупинку](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2020/07/Зупинка-зміни-1.jpg)
Враховуючи звернення і побажання тернополян, з метою оптимізації транспортної маршрутної мережі громадського транспорту Тернополя, з 11 липня цього року буде перенесено зупинку транспорту тролейбусного маршруту №2 з «Проспект С. Бандери» (від центру) на «Збаразьке кільце» (по вул. Протасевича).
Ці зміни врегулюють розподіл пасажиропотоку за напрямками руху транспорту. Отже, громадський транспорт, що курсуватиме за маршрутами у напрямку «Сонячного» масиву зупинятиметься на зупинці «Проспект С. Бандери» (від центру перед Збаразьким кільцем), а транспорт, що курсуватиме у напрямку масиву «Східний», на зупинці «Збаразьке кільце» (по вул. Протасевича).