Муніципальна інспекція здійснюватиме контроль за системою оплати проїзду у громадському транспорті Тернополя
![Муніципальна інспекція здійснюватиме контроль за системою оплати проїзду у громадському транспорті Тернополя Муніципальна інспекція здійснюватиме контроль за системою оплати проїзду у громадському транспорті Тернополя](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/87036661-1469070869937763-7658387512989057024-o.jpg)
Відповідно до змін, підтриманих депутатами на черговому засіданні сесії Тернопільської міської ради, управління муніципальної інспекції отримує додаткові повноваження щодо контролю за оплатою проїзду пасажирами в міському громадському транспорті та контролю за видачею водіями і кондукторами проїзних квитків.
Відповідно до рішення, уже з 1 липня працівники управління спільно з контролерами КП «Тернопільелектротранс» будуть працювати на маршрутах усього громадського транспорту міста.
У разі виявлення несплати за проїзд або відсутності у пасажира разового документа на право проїзду (квитка), роздрукованого з валідатора, порушник буде притягнутий до адміністративної відповідальності, що тягне за собою накладення штрафу у 20-кратному розмірі від вартості проїзду.