Blog

9, 10 та 11 травня буде змінено рух тролейбусів та автобусів

9, 10 та 11 травня буде змінено рух тролейбусів та автобусів

У зв’язку із проведенням ремонту дорожнього покриття на шляхопроводі, що на вулиці Руській поблизу технічного університету, 9, 10 та 11 травня буде частково змінено рух тролейбусів та автобусів, які здійснюють спеціальні перевезення.

Тролейбусні маршрути №2 та №5 на цей період скасовуються.

Тролейбусний маршрут №11 тимчасово зазнає змін. Від вулиці Тролейбусної маршрут проходитиме вулицями: Бережанська, Мазепи, Руська, Кн. Острозького, Пирогова, Гоголя, Богдана Хмельницького, Збаразька, Злуки, Генерала Тарнавського, Київська, 15 Квітня, Протасевича, Лесі Українки, Слівенська, проспект Степана Бандери. Від Збаразького кільця тролейбус курсуватиме вулицями: 15 Квітня, Київська, Генерала Тарнавського, просп. Злуки, Збаразька, Богдана Хмельницького, Руська, Мазепи, Бережанська, Лучаківського.

Окремо звертаємо увагу жителів масиву «Східний»: вулицею Лесі Українки тролейбуси маршруту №11 у ці дні рухатимуться від вул. Протасевича до вул. Слівенської. Тобто очікувати на тролейбус потрібно буде на протилежній стороні вулиці Лесі Українки.

Середній інтервал руху тролейбусів на маршруті №11 складатиме 17 хвилин.

Незначних змін зазнає і автобусний маршрут №1А. Від зупинки «Центр» (Церква Різдва Христового) в напрямку «Східного» автобуси будуть курсувати вулицями: Кн. Острозького, Пирогова, Гоголя, Б. Хмельницького, Вояків дивізії «Галичина», проспектом Степана Бандери і далі за маршрутом. Через зупинку «Євроринок» автобуси не курсуватимуть. У зворотньому напрямку від зупинки «Міський стадіон» автобуси проходитимуть вулицями: Вояків дивізії «Галичина», Богдана Хмельницького, Руська – і далі за маршрутом.

Середній інтервал руху автобусів на маршруті №1а складатиме 20 хвилин.

Без змін, згідно з діючими розкладами руху на вихідні дні, курсуватимуть тролейбуси за маршрутами №8 і №9, а також автобуси за маршрутом №35.