У Тернополі їздять неонові тролейбуси
![У Тернополі їздять неонові тролейбуси У Тернополі їздять неонові тролейбуси](http://elektrotrans.te.ua/wp-content/uploads/2018/01/thumb_780594_news_m.jpeg)
Наразі містом курсують три тролейбуси із підсвіткою, яка змінює колір. Однак у планах “Тернопільелектротрансу” зробити “казковими” усі тролейбуси.
Тернополянам дуже до вподоби нове оформлення тролейбусів. До того ж в темну пору доби їх видно здалеку.
– Це була ініціатива самих водіїв, щоб у новорічно-різдвяний період дарувати людям добрий настрій. За кошти КП “Тернопільелектротранс” закупили приблизно 300 метрів світлодіодної стрічки, – повідомили у прес-службі комунального підприємства. – В планах зробити “казковими” усі тролейбуси. Наразі у “Тернопільелектротрансі” вирішують чи декорувати неоновою підсвіткою тролейбуси лише на новорічно-різдвяний період, чи зробити її повсякденною.