Blog

Андрій Мастюх: «Комфортний транспорт як вияв турботи про тернополян»

Андрій Мастюх: «Комфортний транспорт як вияв турботи про тернополян»

Не словами та вказівками, а реальною роботою можна довести ставлення до своєї справи, – каже директор комунального підприємства «Тернопільелектротранст» Андрій Мастюх. Щороку у підприємстві працюють над оновленням техніки та впроваджують сучасні системи навігації. У 2017 році закупили 33 тролейбуси чеського виробництва, запровадили електронний квиток та з нагоди Дня міста капітально відремонтували теплохід «Герой Танцоров».

Своїми роздумами та сподіваннями з нагоди 26 річниці Незалежності України та Дня міста Андрій Мастюх  поділився з Першим інтернет-телебаченням Тернопільщини «МедіаТОР» у проекті «Моє місто».

– Дорогі краяни, щиросердечно вітаю вас з Днем народження нашої держави, з Днем народження нашого міста. Нехай лінії ваших доль стеляться рівно і щасливо, жодні труднощі і негаразди не зможуть відімкнути вас від джерела живлення вірою, надією, любов’ю. Крокуйте життям впевнено, без капітальних ремонтів та непередбачуваних зупинок. Плідних вам буднів, веселих свят під мирним небом Незалежної України, – зичить тернополянам Андрій Мастюх.

Інформаційне агентство «МедіаТОР»