Blog

Дівчаче шаленство у «Тролейбусі щастя»

Дівчаче шаленство у «Тролейбусі щастя»

— Коли подруги попросили мене прийти святково одягненою в неділю о 6-й вечора на зупинку в Центрі біля церкви, звичайно, я зрозуміла, що вони приготували мені сюрприз, — зізнається 26-річна тернополянка Павлина Романова. — Але не сподівалася, що буде ТАКЕ! Це просто шаленство і вар’ятство — у найкращому розумінні цих слів!

Отож, коли Павлина прийшла у призначений час на загадане місце, її там уже чекали, теж одягнені в яскраві барвисті сукні, усі найближчі подруги, котрих вона хотіла бачити на своєму дівич-вечорі, або, як нині кажуть, — дівчачнику.

— Спочатку Павлина сама хотіла його організовувати, склала список запрошених, думала, де б то справляти, — розповідає Ірина Зелененька, креативний директор тернопільської фотостудії «АртЛюкс», де працює Павлина Романова. — А потім у нас виникла ідея самим приготувати їй свято-сюрприз і взяти всі витрати на себе, бо їй і так накладно було б це організовувати, адже весільних витрат вистачає з головою… Отож, ми як співробітники взялися за організацію і запропонували подругам долучитися.

— У нас було стільки різних ідей! — додає подруга Павлини Наталя Вовк. — Але ми собі «сушили» голову, що б то придумати цікаве, оригінальне, не таке, як у всіх. Адже більшість як справляють дівчачники? Беруть лімузин і їдуть у кафе. Ми цього шаблонного пафосу не хотіли у жодному разі. Думали, може, виїхати десь на природу, організувати свято на катері, на пляжі чи, може, в сауні… Варіантів було безліч, але все це нас не влаштовувало, адже Павлина — дуже креативна, неординарна особистість, і хотілося, щоб наш сюрприз її насправді здивував і залишив приємні незабутні враження.

— Допомогла нам людина, яка професійно займається організацією свят, — Оксана Киричок, — каже Ірина Зелененька. — Саме вона запропонувала організувати дівчачник для Павлини у «Тролейбусі щастя». Ми замовили тролейбус, прикрасили його всередині. Закріпили столик, на якому розмістили мартіні, італійські сири, фрукти, оливки, спеціально спечені для цієї нагоди тістечка — з симпатичними поцілуночками та туфельками.

Як зізнається сама винуватиця свята, коли вона зайшла у «Тролейбус щастя», начинений милими кожному дівочому серцю «штучками», і збагнула, що подруги влаштували все це для неї, її вкрай переповнювали позитивні емоції. Вражені тернополяни, на очі котрим потрапив того недільного вечора цей «дівчачний» тролейбус, не приховували усмішок, поглядаючи на веселу дівочу компанію з фужерами в руках, які визирали із його вікон. Тролейбус зробив велике коло містом, а подруги у той час веселилися, жартували, смакували і, звичайно, фотографувалися.

— Найприємніші миттєвості цього неповторного свята, яке організували мені подруги, залишаться не тільки у спогадах, а й на чудових професійних фото, адже усе це наше шаленство фотографував Юрій Зелененький, — усміхається Павлина Романова. — Користуючись нагодою, хочу подякувати йому, а також усім моїм подругам.

— Власне, вийшло свято не тільки Павлині, а й усім, хто був присутнім на ньому. Всі дівчата так веселилися, що складалося враження, що то вони всі заміж виходять! — сміється Ірина Зелененька. — Всі були надзвичайно задоволені і прийшли до висновку, що тролейбус — це крутіше, ніж лімузин!

Мар’яна Юхно-Лучка, «НОВА Тернопільська газета»

троліктролік 8 (1)тролік 7тролік 5тролік 4тролік 3тролік 2тролік 1