Blog

Незабаром Тернополем почнуть курсувати ще два нових тролейбуси

Незабаром Тернополем почнуть курсувати ще два нових тролейбуси

Два нових тролейбуси, які наприкінці грудня прибули до Тернополя із Чехії, вийдуть на маршрути уже до 15 січня 2015 року. За словами директора КП «Тернопільелектротранс» Андрія Мастюха, наразі із зазначених тролейбусів один повністю готовий до курсування містом, із іншим ще працюють спеціалісти.

«Уже до 15 січня два тролейбуси, які прибули із Чехії, будуть перевозити пасажирів на тих маршрутах, де є необхідність, – розповідає Андрій Мастюх. – Загалом містом уже курсує шість нових тролейбусів, які були придбані минулого року за кошти міського бюджету, а днями на маршрути вийдуть ще два».

Міський голова Сергій Надал розповідає, що лише за останні три роки було закуплено 30% нової техніки у тролейбусне депо, тобто 18 нових тролейбусів. І все це відбувається у рамках реалізації міського проекту «Екологічний транспорт», яким передбачено забезпечення міста новими тролейбусами та прокладання нових кілометрів тролейбусних ліній.

Нагадаємо, що на сьогодні уже більшість тролейбусів міста обладнані безкоштовним доступом до Wi-Fi мережі Інтернет та телевізійними екранами.