Blog

У тролейбусному депо розпочали прийом у пересувному стоматологічному кабінеті

У комунальному підприємстві «Тернопільелектротранс» 8 липня розпочав свою роботу пересувний стоматологічний кабінет. Усі послуги працівникам надає лікар-стоматолог вищої категорії міської стоматологічної поліклініки Наталія Смоляк, а також чергова медсестра.

Окрім огляду, пломбування зубів і зняття зубного каменю, лікар консультуватиме щодо правил догляду за порожниною рота. Усі інструменти проходять належну стерилізацію у стоматологічній поліклініці і в герметичній упаковці доставляються до кабінету. Упродовж двох місяців планують оглянути 400 працівників «Тернопільелектротрансу». Режим роботи пересувного кабінету з 8.00 до 14.00 у робочі дні. Якщо у людей будуть складніші проблеми і знадобиться ортопедична чи хірургічна допомога, то лікар виписуватиме їм талончик на прийом до відповідного фахівця у стоматполіклініку поза чергою. Ці послуги також безкоштовні.

Нагадаємо, що із міського бюджету було виділено 100 тисяч гривень для закупівлі обладнання для двох стоматологічних кабінетів – пересувного і стаціонарного.

«Ми послідовно робимо планове покращення надання медичних послуг і максимальне їх наближення до людей. Будь-яке комунальне підприємство чи державна установа міста можуть звертатися до нас із проханням встановити цей кабінет у них. Правда, першочерговим завданням для міської ради є огляд всіх школярів, адже діти – це наше майбутнє, тому за їхнім здоров’ям потрібно стежити пильніше. Для огляду дітей у школах у пересувний стоматкабінет буде спрямований фахівець із дитячої стоматологічної поліклініки», – додав міський голова С_MG_3302ергій Надал.

_MG_3282 _MG_3306 _MG_3317